Wieczorek Marek
Stare Polichno
ul. Lipowa 2
66-431 Santok k. Gorzowa Wlkp.
Serdecznie witamy na stronie firmy Bio-Bud 1

Firma „Bio-Bud I” swoją działalność rozpoczęła od badania rynku przydomowych oraz zbiorowych oczyszczalni ścieków. Dzięki uzyskanym informacją, spośród szerokiego grona producentów, byliśmy w stanie wybrać tych najlepszych z najbardziej obiecującym produktem, których umieściliśmy w naszej ofercie poszerzonej dodatkowo o innowacyjne produkty zagranicznych firm.

Całość wzbogaciliśmy o grubościenne zbiorniki w pojemnościach do 200m3, zbiorniki oraz gotowe systemy do gospodarowania wodą deszczową, wysokiej jakości urządzenia do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego wraz z kompletnym wyposażeniem oraz inne produkty z branży wodno-kanalizacyjnej.

Dzięki tak dobranej ofercie i współpracy z jednymi z najlepszych producentów krajowych i zagranicznych zapewniamy Państwu wysokiej klasy urządzenia, ich dużą sprawność techniczną oraz niezawodność eksploatacyjną.
Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać i dopasować urządzenie w 100% odpowiadające Państwa potrzebom i sprawią, że problem, z którym Państwo do nas się zwrócą przez bardzo długi czas będzie zapomniany.

Gości: Free Counter
On-Line:
Status GG
Mój stan
Wszelkie prawa zastrzeżone © Bio-Bud 1 2009

Oczyszczalnie ścieków | Oczyszczalnie przydomowe | Oczyszczalnie biologiczne | Przydomowe oczyszczalnie ścieków